۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
EnglishEnglish
دفترتجهیز
Right
 
L
height=10 height=10
height=25 تماس با ما height=25
نام و نام خانوادگی: فریبا گلریزان
سمت: مدیر کل دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89602900
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Golrizan@nww.ir
  
 
نام و نام خانوادگی: ملیحه اسکندری
سمت: رئیس گروه توسعه مشارکت دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89602916
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Eskandary@nww.ir
نام و نام خانوادگی: فریا غلامی
سمت: مسئول دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89600000 داخلی: 2900
شماره فکس: 88990190

       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی: مجید امین
سمت: کارشناس ارشد دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89602912
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Amin@nww.ir
نام و نام خانوادگی: مرتضی برفی
سمت: معاون دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89602911
شماره فکس: 88990190

پست الکترونیک: Barfi@nww.ir

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  نام و نام خانوادگی: رامین علیپور
سمت: کارشناس ارشد دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89602918
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Alipour@nww.ir
 
 
 
 
 

 

 

 

  
نام و نام خانوادگی: مریم زرنگ
سمت: کارشناس ارشد  دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن:  89602922
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Mzerang@nww.ir
نام و نام خانوادگی: سعیده رمضانی
سمت: کارشناس ارشد دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89602919
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Ramezani@nww.ir
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی: بهناز درخشانی
سمت: کارشناس ارشد  دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن:  89602924
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Derakhshani@nww.ir
نام و نام خانوادگی: غزاله خوشرو
سمت: کارشناس ارشد دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت
تلفن: 89602924
شماره فکس: 88990190
پست الکترونیک: Khoshroo@nww.ir
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2419 :تعداد بازدید
1397/06/03 :تاریخ بروز رسانی
height=10 height=10
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 11 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 25 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 262 تعداد کاربران بر خط 155 تعداد کاربران لاگین بر خط 2
پست الکترونیک: bpf@nww.ir
/
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب کشورمی باشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
حریم شخصی
Powered by DorsaPortal